zjentek

Jsou už v Česku v souvislostech s virem Covid-19 nějaké ztráty na životech?

A co tady na webu? Všechno v pořádku? Žádné ztráty? Ptám se, bo Prajzaci už vytáhli roušky včetně pekařů a cukrářů tudyk napříč dědinami a v rozhlase starosta prosil zdejší lidi, jestli by byli tak laskaví a vyjímečně dělali nákupy důchodcům, tak včil mám bobky už i já, děkuji. (;

Odpovědi
Kelt

Koluje vtip, že jakousi babu zavalila skříň, kde měla 100 kg mouky a 80 kg cukru. Ale jinak jsme čistí, bez křížku.

Drap

Doposud ne, ale dříve či později se tak celkem jistě stane.

dubraro

Nejsou. Ve vážném stavu je jen jeden pacient, který má zároveň jiné chronické onemocnění.

Edison

Jak se můžeš ptát??? Je toho plný zpravodajství!!!! Tak sleduj!!