dust8

Jsou nějaké věci, které je třeba vykonat před prvním zapnutí nové pračky?

Nejlepší odpověď
Schluker

Odmontovat vsechny stabilizacni prepravni prvky, zkompletovat co kompletni neni, napojit odpad, vodu a elektrinu. V neposledni rade otevrit navod a podivat se do nej, jaky je postu pred/pri prvnim spusteni.

Další odpovědi
quentos

Dodat si odvahy. Pokud to není možné, dát si panáka.

Midoc

Někdy bývají pro zajištění bubnu při přepravě dva šrouby v zadní stěně. Je potřeba je vyndat, je to psáno v návodu.

paul1

Hlavně odmontovat přidané plechové části, které jsou určeny k přepravě.

Mc Merkurion

… koupit ji…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Midoc: Někdy 3 😉