Jsou limity na počet otázek, odpovědí a hvězdiček smysluplný systém?

Nejlepší odpověď
Malvína

Za mě ano. Jinak by to tady někteří zaspamovali.

Další odpovědi
Kepler

Já myslím, že ano. Funguje to jako filtr – odděluje plevy od zrna. A motivuje to k vyšší aktivitě.

Vojta24

Jistě, mnozí si to tu totiž spletli s XCHATEM a chlí tu denně desítky dotazů jeden hloupější než druhý, právě na takové by měly limity efektivně působit a nastavit tomu jejich řádění STOPku.

Popravdě bych byl i pro to aby se notorickým spammerům, co to tu plevelí blbostmi, rozdávaly týdenní bany. Protože jejich působení celkově degraduje úroveň celého serveru a díky těmto pár individuím se tu z toho stává jen takový online blázinec, kdy nad každým dotazem jen kroutíte nevěřícně hlavou a máte chuť se už nevracet.

anonym

Kepler: Chápu, kam míříš – tak já to tu zabalím…

Kepler

Ale co tě nemá, neber si to osobně. Je tady pár jiných uživatelů, co by tady nemuseli být, ale tebe se to netýká. Však se ještě vyprofiluješ.

anonym

Jsi úžasný!

jsemjá

Nezamiluj se, dby.

anonym

Již se stalo.