zjentek

Jsem já, Zjentek, bílý čaroděj, nebo černý čaroděj?

Nebo spíše něco\někdo úplně jiný?

Nejlepší odpověď
elkon

Nejspíš už máš zase dost.

Další odpovědi
Emefej

Nejsi bílý ani černý čaroděj. Jsi něco jiného.

aliendrone

No, počítám že asi NIKDO to nepůjde zkoumat do prajzských mokřadů. To víš, KOMU se chce utonout na blatech či riskovat sežrání medvědem. ;) :D :D
Ale ono je to fuk, podstatné je, že NEJSI ZELENÝ MOZEK, nemyslíš? ;) :D :D

Disraeli

Nebuď rasista. 🤪

marci1

Doufám, že vypadáš aspoň takto: 🙂
http://www.puj­covnakostymupra­ha.cz/panske-filmove-kostymy/2590-carodej-pansky-kostym.html

Rokio

Pokud bys žil ve fantasy světě a měl bys nadání pro magii, tak by ses více hodil na bílého čaroděje.

Podle mě jsi dobrák od kosti.

Lepší označení pro černého čaroděje je podle mě spíše nekromant nebo lich.

zjentek

Rokio, děkuji. Ocenění od tebe si zvlášť cením.

zjentek

Elkone, jsem docela hrdý, že ty mně zpravidla pokaždé odpovíš jako prvý. Toho si vážím. Děkuji ti.

marci1

A vždycky stejně. 🙂

aliendrone

marci1>>> :)