Kepler

Ještě jedna blbá otázka o koronaviru a budu mít chuť vraždit. Souhlasíte?

Nejlepší odpověď
marci1

Já to celkem i chápu, je to aktuální, lidé mají obavy a žádají informace.Jenže většinu info neznají ani vědci, ani lékaři, zdravotníci, hygienici ap., natož my, laici. My optimisté věříme, že buď s příchodem teplejšího počasí (stejně jako u chřipky), dodržováním hygienických návyků a neshromažďováním se ve více početném stavu lidí, se situace časem zlepší. Horší než infekce je panika. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… máš je ignorovat a jít si počíst jiný weby … no, ale krom porna si nepomůžeš, všude je … je jak vir, vše zaviroval svojí přítomností …

led

Počíta sa do toho počtu aj táto vaša otázka? Počkajte až príde ten, akože sa volá… no ten naj,naj,naj z diaľky, ten vám možno pomôže.
Zatiaľ si dajte Corona Pivo https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Corona_(pi­vo)

dodatok:
autacek, nie som až tak scestná, aby som nakúkala niekomu do špajze

autacek

@led spíš takhle.. https://9gag.com/gag/a­o5nyDw

@Kepler nevím proč to ty, jako člen nejvíc rizikové skupiny, bagatelizuješ? Že ty už máš pod postelí schované kolínka i rýži a teď tady děláš machra? 😉

Kelt

Koronavir má inkubační dobu 14 dní a za to dobu se dá nakazit určitě více lidí než by dokázal zabít bojovný Kepler za stejnou dobu.

dudu

Největší riziko neustálého omílání tohoto tématu je, že lidé začnou i důležité informace ignorovat a přestanou se bát a přitom je opravdu čeho!

Pepa25

Možná by pomohlo, kdyby nově zaregistrovaní nemohli klást otázky v kategorii „aktuality“

gumidek

Pomůže v boji s koronavirem alkohol?