Rokio

Jedná se v tomto případě o závislost na kryptoměnách srovnatelnou s hazardem?

Daný jedinec se zajímá o faucety, výběr náhodného čísla bez vstupního vkladu, čtení článků o kryptoměnách a hromadění Bitcoinu a předních altcoinů. Dále uvažuje o kupování Bitcoinu v době jeho propadů přes ověřené internetové směnárny. Rovněž využívá ty webové stránky zabývající se kryptoměny, na které jsou dobré recenze nebo už nějaký ten pátek existují.

Mějte na paměti, že daná osoba se vždy vyhýbá kterémukoliv hazardu, které souvisejí s kryptoměnamy, jako jsou různá kasína nebo loterie, kde se musí něco vložit.

Odpovědi
anonym

Srovnání s hazardem je absurdní, hazard je téměř jistota že prohrajete, zatímco provozovatel loterie se napakuje – tak je to modelově pokaždé nastaveno. U bitcoinů ale žádného takového provozovatele vychcánka nemáte a všichni mají rovné podmínky, bitcoiny jsou do značné míry kalkulovatelná investice, riskantnější než jiné, ale doposud se investice do ฿ vyplácely pokud investor nezmatkoval a neprodával v propadech. Pokud je zcela přehlížíte nebo dokonce považujete za nástroj hazardu, prostě vám jenom unikají velmi zajímavé investiční strategie, která v tom prostě jsou. Nákupy v časech propadu jsou samozřejmě rozumné, slabší povahy panikaří, ale po propadu vždy následuje zvýšený zájem a vzestup, ne u všech digitálních měn, ale ฿ je stálice o kterou se nepřestanou lidi zajímat jen proto že o ní občas někdo napíše něco nepěkného nebo se s ním dokonce rozhodne bojovat 🙂.