jirka F

Je vám líto, že končí příští rok Ordinace v růžové zahradě?

Bez komentáře.

zdroj: https://www.no­vinky.cz/kultu­ra/filmy-serialy/clanek/or­dinace-v-ruzove-zahrade-2-skonci-v-roce-2021-40343037

Nejlepší odpověď
KulimorX

Je to kruté a nemilosrdné obětí budou desítky tisic důchodců.

Další odpovědi
da ny

Ne. Je mi to jedno.
Vůbec nesleduji :)

marci1

Nesleduji, ale z různých zdrojů jsem zaslechla, že místo „Ordinace“ sledují diváci „Slunečnou“. Taky výživný seriál. 🙂

Hufnágl

Ještě že mám zálohované všechny díly. 🥰

Kepler

Ani ne, takové seriály nesleduji. Ale neklesej na duchu, už se chystá Ordinace v covidové roušce. A ještě sit com seriál Čelisti, popisující veselé příběhy dvou hráčů na cello. Když těch sit comů je tak málo…

Mc Merkurion

… ne …

Butters_xD

Neviděl jsem nikdy ani jeden díl, takže mi to je u zádi :D

Kelt

Ono to ještě neskončilo?

Drap

Tak to mně tedy štve. Říkal jsem si, že a budu mít čas, tak se na to budu dívat. Už to tedy asi nestihnu. Vlastně je tedy dobře, že nevím o čem to je.

Arne1

Nevím o co jde…

Makule Bobul

Jojo úplně strašně moooooooooooo­ooooooooc

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.