Kulioro14CZ

Je vám sympatický Kim Čong Un?

Odpovědi
Rokio

Nikoliv. Je to diktátor a jeden z nejhorších dosud žijících lidí. Podle mě je i psychopatem.

quentos

Ne.
Proč máš v nicku „CZ“, když neumíš česky? „Sympatickí“? To jako vážně? A vlastní jméno s malými počátečními písmeny? Vážně? Příště ti tam ty chyby nechám pro ostudu.

Kelt

Když jsem studoval, tak na kolejích byli studenti z KLDR. Na nočním stolku měli fotografii Kim Ir Sena a jeho spisy. Když se jeden zeptal, zda se jedná o Mao Ce Tunga, korejský student se rozzlobil. Jako muž nebudu hodnotit jiné muže, byť politiky, zda jsou mi sympatičtí – Babiš, Putin, Zeman, Trump, Macron a jiní. Pár žen je ale sympatických , třeba první dámy, p. Čaputová a jiné.

led

Mám radšej športové typy postáv.
Ale nehodnoťme len podľa postavy, vonkajšieho vzhľadu, ale aj podľa činov.
A to musím uznať „háji svoju zem proti prehnitému amerikanizovanému kapitalizmu“ v zmysle učenia KS KĽDR naozaj statočne. Možno až príliš výrazne, aj pomocou zbraní.

Kryšpín

Částečně ano, poněvadž do Česká nedováží některé šmejdy na jedno použití jako ekonomicky vyspělá Čína a i když tam nejsou dodržována lidská práva a další vymoženosti kapitalismu, tak bezpečnost občanů je na vysoké úrovni.

led

Kulioro14CZ, pýtate sa konkrétne na predsedu Kim Čong Un, alebo celkovo na severokorejčanov?