Rokio

Je v každé třídě jeden retard?

V průměru každý třicátý člověk trpí mentální retardací. Průměrná třída má většinou 30 žáků. Znamená, že v každé třídě je většinou jeden mentálně retardovaný člověk?

Odpovědi
Vojta24

chápěš vůbec co je to statistika https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Statistika ?

Statisticky lze říci, že v každé třídě je 48,5 % dívek a 51,5 % chlapců ale světe div se, ne v každé třídě to musí být úplně přesně pravda a jistě se najdou třídy kde je dívka jen jedna nebo i žádná a naopak …