dust8

Je tu někdo, kdo ještě nemá covid-19?

Doplňuji: Jak to vypadá teď?

Nejlepší odpověď
da ny

Jiná odpověď

Nemám/neměla jsem
Patrně nejsem ani pozitivní přenašeč. Všichni v mém okolí jsou zdraví.
Proč? Proto a zbytečně neriskuji ;). V cizině jsem nebyla.
Po nočních klubech se nepotuluji. Mám dobrou „prevenci.“
😁

Další odpovědi
dudu

Ne, protože...

Snažíme se chránit doporučenými prostředky a zatím se daří, i když už covid prodělali naši sousedé z obou stran.

paul1

Jiná odpověď

Zatím se mi korona vyhýbá a doufám, že to vydrží až do léta, kdy věřím, že už definitivně zmizí.
Snažím se vyhýbat rizikovým místům a dodržovat R-O-R a hodně doma větráme.

Kepler

Ano, protože...

Potvrzený covid dosud měl nebo má zhruba tak každý desátý občan ČR. Já už mám za sebou 1. očkování, tak se k nim už zřejmě nepřipojím.

jirka F

Jiná odpověď

Byl jsem na testu a mám negativní.A chráním se.

quentos

Ne, protože...

Posiluju imunitu každodenním aktivním pohybem v přírodě, nedružím se a skoro tři měsíce jsem se nepodíval mimo město…

Dochy

Ano, protože...

Má jej jen několik desítek tisíc lidí v republice a dosud mělo jen asi milion (tedy cca 10%). Ještě 10 let tímto tempem a budeme promořeni …

zjentek

Jiná odpověď

Nemůžu tušit, netestuju se furt jako králík.

cochee

Příspěvek smazán administrátorem.

dust8

Chodí covid okolo, roušku si vem na něho.

quentos

Chyba. Rouška před covidem nechrání.

JežíšKristus

Quentos, dobrej troll. Všici ji nosí jen tak 🙂

quentos

Všici ji nosí, protože to vláda nařídila. Rouškou chráníte OSTATNÍ, abyste nenakazil, nikoli sebe. Nebo vy jste jeden z těch důchodců, kteří ji nosí i o samotě v lese?

Gus_Fring

Rouška před Covidem chrání, ale opravdu minimálně. Sice lepší než nic, ale respirátor chrání několikanásob­ně více.