Markéta Mart

Je trestné, když žáci fotí mé dítě, aniž by to vědělo, a následně si posílají fotky doprovázené promluvami?

Odpovědi
Filip84

Předmětem trestního práva je skutek. Vraž sem skutkovou větu, jako bývá v rozsudku, pak můžeš dostat odpověď, jestli je skutek subsumovatelný pod dikci trestního ustanovení, či-li nic.

Takto bohužel, otázka je bezpředmětná.

zjentek

Trestné pro koho, jsou to děti, trestní zodpovědnost nenesou.

Pokud problém zevšeobecním, vyzní asi takto: Buďto si ty vaše smrady důstojně a zodpovědně vy sami vychováte a oni se pak budou chovat důstojně a slušně, anebo si ty vaše smrady nevychováte, čili celou jejich výchovu necháte na bedrech společnosti ovšem pak se ti vaši smradi začnou chovat striktně demokraticky podle modelu- co není ilegální, to je legální. Pak jim můžete, lidově řečeno, vylízat ty jejich zadky a nemusíte se ničím trápit. Ovšem pozor, v demokracii existuje jakýsi výchovný systém ulice (ten je zvláště oblíben mezi smrady, jejichž rodiče na ně nemají už vůbec žádný čas) a ten je zvláštní v tom, že má svá vlastní pravidla kdy vaši smradi bez výjimky a zcela záměrně uplatňují chování/jednání, při kterém se s trestem už jaxi automaticky počítá. A ještě: mezi dětmi/žáky nemáte žádné tyrany a oběti. Najdete tam jen vychované a nevychované smrady, svorně bažící po konzumu a často neschopné jakéhokoli jiného přežití, než v hygienicky-sterilní izolaci, působící jim mnohá nespecifikovatelná onemocnění. Děkuju.

Sebko

Skús niaku poradňu