Mekel

Je to podvodník?

Ahoj, kamarádka chodila s klukem ani ne dva měsíce. Behem této doby měl zajímavé poznámky. Např. říkal, že by se mu s ní tady na zámku líbila svatební noc, pak ji zase říkal o tom, jak se bude jednou ženit. Potom jí i říkal:,, Co ty víš, třeba za půl roku nebudeš slečna, ale paní." Dokonce jí i povídal o dětech:,, To naše miminko bude krásné a chytré." Pak, jak bude miminko vypadat. Zašlo to tak daleko, že se jí i ptal, jaká jména se jí líbí pro kluka a pro holku.
Kamarádka byla zmatená a zeptala se, jestli to s těmi dětmi myslí vážně. Řekl, jak bude chtít.
Kvůli lockdownu pak chodili pořad k němu domů. Ze začátku měli pohlavní styk hned, když k němu přišla domů. Pak ale zpozorněla, jelikož jí přišlo, že by to tak měl nejradši pořád.
Jinak ale plánoval výlety, pořád se chtěl představovat u ní doma. Dokonce jí představil i sestru.
Ukončila to s ním, jelikož nevěděla jestli s ní dělá srandu a nevyužívá ji.
Když to ukončila, tak mu to bylo celkem jedno. Vůbec ji neřekl, že jí má rád, jak to vyřeší, prostě nic. Byla z toho celkem v šoku (když s ní plánoval děti…)
Myslíte, že to byl podvodník?

Odpovědi
Mr. Marek

Neznám ho osobně, popis není dostatečně relevantní. To tak vázne komunikace, abyste si to u stolu ujasnili? A navíc, dle vašich přispěvků mi to připadá, jakoby jste byla součáští jejich vztahu.

elkon

Vypadá to podle toho popisu chování na nějakou psychickou poruchu.

Dochy

Myslím, že jen vůl.
A moc nevím co si myslet o té „kamarádce“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.