Lgee

Je těžké spravovat webovou stránku?

Odpovědi
mvk

Dnes v editačních systémech už ne, záleží ovšem, jak je portál rozsáhlý a jak často se mění jeho obsah a jestli obsahuje komunikační prvky jako přihlašování, objednávky, chat, aktuality, diskuze apod. Je to spíš pracné než složité. Dost práce může být i s velkými a často se měnícími katalogy / databázemi zboží.
Tvořit a měnit strukturu složitějšího webového portálu ale je pořád dost obtížné.

Čecho_slovák

Je i není. Pokud chceš založit eshop, tak to je obtížné, jak píše mvk, ale pokud chceš založit stránky, podobné blogu, doporučuji redakční systém WordPress.