zjentek

Je pravda že nejlepší baby na drobný sexík jsou tak ty 37, třicet devítky? Předtím a potom že to stojí za psí štěk?

Odpovědi
da ny

To nevím.
My jsme se učili, že až žena po 40 dokáže plně vychutnat sex. Prožívat a uIžívat si ho.
Bávalo, ale zvykem, že už má „vypiplané“, odrostlé a i téměř dospělé děti.
Pokud rodí po třicítce a těsně před 40, bude mít asi jiné starosti a pririty, v dnešní době.
Sexuálnímu apetitu a výkonnosti 40 a více, odpovídají „schopnosti“ 25 – 28 letého junák. To by byl z pohledu sexuologie ideální stav, kombinace.

wolstryt

Opravdu si myslíš, že vagína 37–39 leté ženské po dětech je to nejlepší co můžeš zažít? Je to marný, je to marný, je to marný…

cappuccino

Co je to „drobny sexik“??

paul1

Či je to pravda nevím, já jsem se vždy snažil o „větší, nebo velký sexik“ a rozdíl ve věku jsem nezjistil 🙂

elkon

Vyzkoušej si to, ptáš se jako puberťák. Snad víš jak na to, v tvém věku.

hard work

Jo pobavilo. Zajímalo by mě, jak jsi přišel zrovna na tenhle věk… 🙂

zjentek

Hardwork, no měl jsem dámu bylo jí 37 a to bylo nejlepší, milovali jsme se. Byli jsme spolu dva roky, než se mi ztratila. S žádnou už to potom nebylo lepší, dokonce ani s mladší.

Pepa25

da ny: To je docela možné (zvlášť pokud vám to říkali ve škole). Jen předpokládám, že se bavíme o vychutnávání sexu na Prima Love, že?

zjentek

😃