Rokio

Je pravda, že fiktivní postava Homer Simpson ze seriálu Simpsonovi má nějaké černošské předky?

Bylo to v jednom díle. Důkazem je, že Homer bere méně než jeho bílí kolegové, jeho dcera skvěle hraje blues a jeho syn je takový frajer.

Je to pravdivé tvrzení?

Nejlepší odpověď
quentos

Co je na Homerovi Simpsonovi fiktivního? Matt Groening ho stvořil podle svého otce, dokonce křestní jméno ani neměnil.

Další odpovědi
elkon

Je-li něco fiktivní tak je to vymyšlené. Předky může mít jen reálná postava.