Dr. Darko

Je pravda, že boj USA se zeměmi středního východu je kvůli ropě a ne terorismu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jasně, kvůli tomu si sami zničili dvojčata WTC a zabili 3000 vlastních lidí, aby měli záminku.

Další odpovědi
Pepa25

USA bojuje s Izraelem? Nebo Saúdskou Arábií? Možná by bylo dobré si ujasnit, koho USA považují za nepřátelský režim a pak už bude jen krok k tomu pochopit proč …

Tomáš1234

quentos: Fakt věříš tomu, že si amíci naplánovali a provedli útok na WTC a to tak precizně, že se to za 20 let neprovalilo?

quentos

Kepler: já bych tomu docela věřil. Lidi pro peníze páchají i horší zvěrstva.

Kepler

No ale ta letadla přece pilotovali islamisti z Al Kajdy, nebo ne?