Lgee

Je podle vás v pořádku, že světu vládne 7000 lidí?

Je to hodně, nebo málo? Přesně tolik členů mají vlády a ústavní soudy všech států světa.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že ve skutečnosti jich je méně. Spousta vlád jsou jen nastrčené figurky. Myslím, že těch skutečných je o hodně méně. Ale, kdo ví?

Další odpovědi
zjentek

😄😁😬

Tak právě tihle rozhodně jen poslouchají příkazy, povely, rozkazy.

Pepa25

Skoro KAŽDÝ má možnost se vypracovat mezi elitu, ale musí projevit píli a úsilí (samozřejmě to chce aspoň minimální schopnosti, proto píšu skoro).

elkon

Světu jako takovému nevládne nikdo, ale snaha by jistě byla.

led

Pýtate sa na oficiálne verejných „vládcov“, alebo tých skutočných (v pozadí) o ktorých sa veľmi nevie?
Do vášho zoznamu ste zabudli aj oficiálnych diplomatov, poslancov medzinárodných združení, zástupcov rôznych oficiálnych zastúpení štátov

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.

Lgee

Zjentek – samozřejmě že jsou to loutky, ale určitě ne všichni.