luckykubrt

Je nějaký program zdarma a v češtině, který dokáže z videa ve formátu .ogv uložit obrázek ?

Např. jako obrázek na plochu (formáty bmp, jpg, png nebo i gif).

Nejlepší odpověď
Muffz

Buď klasický Windows screenshot nebo otevřít soubor v VLC Player, který má taky svojí screenshot funkci.

Další odpovědi
Radius

Mě to jde ve Windows pomocí Print Screen, když koukám na TV nebo na videonahrávku, stisknu toto tlačítko a pak otevřu IrfanView a dám Ctrl + V objeví se uložený obrázek, já si ho jen uložím do JPG souboru. Takže žádný zvláštní program nepotřebuju, Windousy a Irfan mám standartně v PC.

anonym

Možná by pomohl program TakeScreen.

luckykubrt

Muffz díky, tenhle tip finguje. 🙂

luckykubrt

Nevím jestli něco dělám špatně, ale před uložením vidím ukládaný soubor i s obrázkem (přehrávání videa mám zastavené), ale po načtení v jpg nebo bmp vidím jen prázdnou černou plochu. ☹