Nassin

Je něco, o čem dlouho sníte, ale ještě jste se neodvážili to udělat?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, mám. Už dluho si chci nechat vytetovat něco, co pro mě znamená celý život, největší možné vyjádření mých pocitů. Už jsem se odvážila kontaktovat kamarádku – tatérku, i salon. Ale kamarádka se musela odstěhovat, pak zavřeli okresy, další mi to taky zrušil skrze covid… Nevím, zda to mám brát jako pouhou smůlu, nebo jako znamení, že bych do toho asi jít neměla. 😀

Další odpovědi
Kelt

Třeba to, že se dostanu k ženě, kterou vidím, do lože.

Kepler

Chtěl bych řídit letadlo a letos se to chystám uskutečnit. Bude to malý ultralight s instruktorem.

annas

Mně se celkem podařilo vše, co jsem chtěla. Život přece znamená snít.

Nedávno jsem četla Bukowského.

Připomněla jsem si jeho slova. Jsou uvedená i v odkazu
https://www.o­daha.com/

" V noci jsem snila, že jsem motýlem, a teď nevím, zda jsem člověkem, který snil, že je motýlem, nebo zda jsem motýlem, kterému se zdá, že je člověkem"

Drap

Ano, mám takových věcí hned několik, nejsou splněna ne proto, že bych se neodvážil, ale třeba proto že nemám ještě dostatek znalostí, informací, umu, či absence vhodných podmínek, nebo materiálů.
Nebudu je zde vypisovat, jsou to mé sny a moje potřeby a taková informace by nikomu nemohla poslouit.

quentos

Ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Kepler, riadiť lietadlo… ale aj pristáť ako pilot s kniplom v ruke a nohami na pedáloch? Väčšinou „tiežpilotom“ dávajú len krátkodobo podržať riadenie ale, štartujú a pristávajú profesionáli.

Kepler

Budu moci zatáčet a měnit výšku letu, nic víc.

led

Kepler, nezabudnite na heslo rodičov „Synku, lítej pomalu,nízko a v zatáčkách brzdi.“