spolubydlící

Je můj spolubydlící blázen?

Dobrý den. Mám spolubydlícího, kterému je asi 55 let. Mám s ním společnou zahradu. Bydlel tu dřív než já a zasadil tu stromy. Já sem na zahradu také něco zasadila. Zhruba před týdnem se ale úplně zbláznil a začal všechny jeho stromy a i moje kytky ničit. Už jsme se několikrát pohádali. Nechce nikdy říct, proč to dělá. Jsem úplně bezradná. Prosím poraďte.

Odpovědi
Palpatine

Jestli ti bude ničit majetek, potom zavolej městskou (obecní) policii. Jestli bude vykazovat další známky agrese a podivného chování, tak je to na sanitku. Oni si s ním pak poradí.

Drap

Příliš málo informací. Čí je zahrada? Pokud tvoje, zavolej policii, pokud je jeho, nic tam nesázej a je to jeho věc.

jirka F

I stromy a rostliny jsou život mají estetický(ze sadovnictví už přesně nevím jaký) i ekologický(čistí vzduch,zabraňují povodním,lámou vítr)význam.A lik­vidační řez(bezdůvodný) je hloupost.Ten soused opravdu není normální pokud nepomůže domluva volal bych policii jak říká uživatel Palpatine.

ivzez

Žádný psychiatr sem nechodí a i kdyby chodil, neuměl
by Vašeho spolubydlícího diagnostikovat přes internet.

→ Na Vaši otázku nelze odpovědět.