zjentek

Je možné odebírat nepřizpůsobivým lidem covid pasy?

Například v zemích s diktaturou anebo socialistických, podobně jako vám odeberou cestovní pasy.

S covid pasy můžeme skončit stejně jako s bydlištěm – NIC nás nenutí ho mít, ale bez něj si sami ani neuprdneme, napříč státními zřízeními.

(Komu/čemu to vyhovuje vím, ale že se nestydí prostí „přisluhovači“, jenž celou klauniádu podporují, to mě nepřestane udivovat. Přitom často je o obyčejné lidi s vlastními rodinami, názorem, sloužící státnímu aparátu jen svou prací, zejména ve školství, lékařství, soudnictví, vědě…)

Odpovědi
Postmaster

Vládnou nám psychopati

Ametyst

Jistě. Čínský virus přece vyžaduje čínské řešení. Západní civilizace je v koncích, tak kopíruje úspěšnou čínskou. To abychom se nedivili, že najednou jsou naše svobody v popelnici a přibývá represí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.