Rokio

Je inteligentnější Rokio, nebo průměrný Afričan?

Rokio má prestižní ekonomku a pochybuji, že by v Africe bylo tak kvalitní školství jako v Evropě.

Kdo myslíte, že je více inteligentní? Předem vám děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

jiná odpověď

Znala jsem 2 Afričany, kteří v době minulé studovali na fakultě. Vídávala jsem je, ale to bylo všechno, Takže nemohu je srovnávat s vámi.

Pokud jde o vzdělání, jehož dokladem je „papír“, bohužel ten nezaručuje vědomosti. Ty uplatní absolvent až v praxi, navíc k tomu získá další „moudrosti“ ze života.

Rokio, neřešte pořád sebe, zda jste lepší, případně horší než ten či onen. Každý je přece jedinečný, jste, jaký jste, je zbytečné se srovnávat.

Další odpovědi
Daidal

průměrný Afričan

Alex15

jiná odpověď

Tvoje máma

Kelt

jiná odpověď

Je pravda, že pár Afričanů studovalo velmi dlouho na škole. a říkalo se, že pro výběr studentů se zatřepe v Africe stromem a to co spadne, jsou studenti a co zůstane, jsou opice. Ale na druhé straně bych Afriku a jejich školství neshazoval. Koukal jsem na jejich města, dopravu. Tam je úžasný potenciál. A nesmíme zapomenout na přírodní podmínky a sociální jistoty a další. A Rokio, pokud nemáš VSE nebo jinou takovou školu, tak se ani neozývej. A když chceš znát pravdu, tak udělej pokus s Afričanem, až ho potkáš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Ještě pár takových „smysluplných otázek“ a je hned budou mít všichni jasno.