dgfdgf

Je Daniel Craig lepší Bond než Roger Moore?

Odpovědi
Lamalam

Není lepší, je stejně špatný. Na Conneryho a Daltona zatím nemá nikdo.

iceT

Moorea si moc jako Bonda nepamatuju. Pro mě je nejlepší Bond Brosnan a Connery.

Arne1

není. Je tkovej nemastnej neslanej.

Klaproth

Špatná volba, oba jsou špatní.

Lamalam

iceT > ty si ho fakt nepamatuješ? Ze všech představitelů natočil bondovek nejvíc.

iceT

Jen o jednu víc než Connery.....Ty staré bondovky jsem viděla před hrozně dávnou dobou, ale asi si budu muset osvěžit paměť…

Klaproth

Dámy, obě se pletete. Pokud Connerymu započíáme i neoficiální „Nikdy neříkej nikdy“, tak oba natočili stejný počet bondovek.