Kepler

Jaký zvuk vyluzovaný zvířetem pokládáte za nejlegračnější? A který by vás nejvíc vyděsil?

Za mě je to koza nebo kachna. Ovšem na výživný flatus (prd) druhu Homo sapiens to někdy nemá.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VE5R3k6Xl9Y

Odpovědi
luckykubrt

Nejlegračnější je asi řehtání koně. Je to pohodové zvíře, a když řehtá, vypadá, jako když se směje. Podobně legračně může znít i troubení slona. Bezpečně vyděsí zase zvuk šelmy, hlavně když to člověk nečeká. Potom by se v člověku ani krve nedořezal, jak se říká. Pak je tu ještě nějaký noční pták, ale už nevím, jak se jmenuje, který se zdržuje v blízkosti vod a lesů a vydává zvuk jako hejkal. 🙂

led

Za hlbokej noci v tmavom lese počuť desivé kroky duchov – to malý ježko svojimi krokmi a ťažkým dychom hľadá, kde hlavu skloní. Skúsili ste túto nočnú hrôzu prežiť?
Ak vám je zaťažko, opýtajte sa kačice a tá vám prisvedčí na všetko pritaká, prisvedčí, tak tak, kohože z ľudí tento zvuk pripomína…

marci1

Smích kohouta: 🙂 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6Ds4nGvn4z0
a děsí mě potkan ( i bez zvuku). ☹

plebs

Soused má papouška a naučil jej, nazdar zbabelej cechácku, takto zdraví návštěvy a jinak sykot zmije obecné není také nejhorší

briketka10

Nejlegračnější mi přijde domácí prasátko
a oslík.
Nejvíce by mě vyděsilo vytí vlka v mé
blízkosti, medvěd a ostatní velké kočky.
Jako je leopard, tygr, lev. Potom i hyena.

GM

Každý den se musím smát, když kýchnu a můj kocourek Čičinek mi začne nadávat, a to i ve spánku se zavřenýma očima – trochu opožděně.

Kepler

marci: to snad není možné, ten kokot snad byl sjetý rajským plynem. Už jsem slyšel chechtat se dětským smíchem papagája, ale tohle? Ale možná jenom chvíli předtím viděl v TV přenos z našeho parlamentu.

Kepler

Led: America first! U nás máme kačery výmluvnější: TÁÁÁK TAK tak tak. Celý Kačer Donald.

led

načo veľa slov?