Lgee

Který z následujících cheatů byste si zvolili, jestliže by život byl jen hra?

Vím navazuje to na předchozí otázku.. Jaký z následujících cheatu byste si zvolily jestliže byste mohly pouze jeden ale neomezeně použití zvoleného cheatu. Pokud jste na minulou otázku měly/i jinou odpověď můžete psát i sem ;) Napsal bych více možností,kdyby to šlo. ☺

Odpovědi
luckykubrt

Cheat na 3 NESOBECKÁ přání.

  1. Aby byl na světě mír
  2. Aby byli všichni lidé zdraví
  3. Aby jsme měli všichni stejně a nebyli rozdíly mezi chudými a bohatými.

Lurius

Cheat na 3 NESOBECKÁ přání.

  1. Aby nevinní netrpěli
  2. Aby lidé porozuměli a respektovali hodnotu přírody
  3. A peníze nebyli „všemocné“

Adamos00

Cheat na plné ovládání snů

jáára

Jiné

iddqd, idkfa

Dismas

Jiné

Cheat na to, abych po smrti nemusel do očistce, ale šel rovnou do nebe.
annas: Proč jste jeho otázku upravila, třeba ho zajímal jen názor žen?

Poklička

Cheat na 3 NESOBECKÁ přání.

Lgee

Ovládat sny sice jde ale ne zcela úplně pouze částečně. Takže je to 100% volba