Jaký vztah má hnutí ANO ke komunismu, respektive k minulému režimu?

Budu velmi rád za vyjádření i příznivců.

Odpovědi
Butters_xD

Blízký postoj

xiperio

Blízký postoj

A keď Andrejko zavelí, tak půjdou do koalice.

jsemjá

Jiný postoj a teď se podržte...

ElonMusk

Blízký postoj

Jaký postoj má prominent režimu a další bolševici co tam sedí? No hádej:))

Kryšpín

Neutrální postoj

Podívejme se zpátky na počátek budování kapitalismu a bojovného řínčení dozickými klíči našich dědulů a ta´tuldů, nejsme jako oni i z komunistů budou dobří podnikatelé a pod. A nýní nelze vládnout a schvalovat některé zákony za podpory komunistů. Můj starý strýcu má svůj názor, je lepší komunista který nezahodil rudou knížku, než ten který přeběhl a buduje žhavě kapitalismus.

anonym

Blízký postoj

Spolu s komunisty, ČSSD a SPD teď vládnou v rámci koalice. 🙂

To snad mluví o jejich postoji naprosto jasně.

anonym

Sám Elon Musk tady na Odpovědích? Neskutečné…

anonym

Jaký postoj?