Super guy

Jaký máte názor na Joea Bidena?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám příliš málo potvrzených informací o jeho osobě na to, abych si dělal nějaký názor. K čemu takovéto otázky jsou? Poslouží někomu? Budou někomu k něčemu dobré?

Další odpovědi
paul1

V porovnání s Trumpem se mi zdá uvážlivější.

Mr. Marek

Mám obavy, když si vzpomenu na minulou vládu Demokratické strany.

ivzez

Zatím žádný, počkám si až na jeho volební období.
(Předvolební sliby mi přišly do značné míry nereálné.)

Hufnágl

Názor mám takový, jako jsem měl názor na Havla.👎🤮

Butters_xD

Zatím žádný, ale asi lepší než na Trumpa.

Ametyst

Senilní stará struktura.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Drap: Asi jste nepochopil roli Odpovědi.cz.

Dochy

Drap: Tak vzhledem k tomu, že zřejmě povede největší tlupu policajtů/teroristů (záleží na úhlu pohledu) na světě, není od věci se o něm něco dozvědět. Názory zdejších uživatelů sice mohou být zavádějící, ale také se tu člověk může dozvědět něco zajímavého

Dochy

A popravdě tady alespoň bývaj zastoupeny různé názory, málokdy je tu někdo kamenován za menšinový názor – což obvykle vídám třeba u příspěvků co mi přicházejí od známých po FB (obvykle silně náckovské komunity) nebo třeba na Novinkách (tam bývaj zas zarytí komunisté s náckovskými sklony – myslíte že to nejde dohromady? Taky jsem si to myslel)

Hufnágl

Drap. cituji: Pusťte se do toho a ptejte se na to, co vás zajímá. Tým Odpovědi.cz
A ty můžeš 🤐