Školníšprtka

Jaký máte názor na dnešní projev prezidenta Miloše Zemana?

Nejlepší odpověď
Speed77

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-dnesni-projev-prezidenta

Další odpovědi
Pepa25

Tady je to podrobně – „Sedm nepřesností Miloše Zemana. Fakta usvědčují prezidenta z nepravdivých tvrzení “:

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/milos-zeman-projev-tv-prima-ustava-policie-vrbetice_210425192­3_vis

paul1

To Zemanovo vysvětlení platí pro první, nebo i druhý výbuch? Kdo při tom druhém výbuchu neodborně manipuloval? Takže jaký mám názor? Zapomněl tam uvést, že se stal zázrak!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Velmi opatrný a mělo by to tak být.
ČR přes podnikavce a překupníky vyvážela zbraně do různých konfliktních části světa, nejsem příznivec Ruských mužíků ovšem v ČR operují různé zpravodajské služby i agenti, kterým vývoz zbraní nemusel vonět.
Rovněž majitel a právník firmy Imex tvrdí v říjnu 2014 žádné zbraně do Bulharska nebyly připraveny na odvoz ze skladu č. 16 / kam je tajné /. Druhý výbuch ve skladu č. 12 deset tisíc samopalů, ovšem pyrotechnici našli zbytky z 200 kousků.
BIS je pouze služba informační, nevyšetřuje nedodává soudu důkazy.