paul1

Který lidský chronotyp jste (skřivan, nebo sova)?

Já jsem v převážné míře sova, dlouho ponocuji u TV a potom ráno dospávám.

https://vtm.zi­ve.cz/clanky/so­vy-vs-skrivani-kdo-je-zdravejsi/sc-870-a-196191/default.aspx
https://poradi­mesi.cz/inspi­race/jste-sova-nebo-skrivan/

Odpovědi
Drap

sova

Kepler

Pokud jsem ještě studoval a potom chodil do práce, tak jsem byl skřivan. Během dopoledne jsem byl schopný dosahovat nejlepších výkonů. Teď už to nemám tak vyhraněné, období ponocování a ranního zpěvu skřivana se střídají.

quentos

Taky jsem sova. Loni v prosinci jsem se na měsíc nuceně změnil ve skřivana, a navzdory tomu, že mi to svědčilo (cítil jsem se plný energie), stejně jsem si to hodil zpátky, jakmile nutnost pominula…

Rokio

Jsem sova.

Justin1

Různě se to střídalo. V současné době jsem skřivan, chodím spát mezi desátou a jedenáctou a vstávám kolem šesté.

Kelt

Tak já nevím, protože dva dny mám ranní směnu, pak dva dny volno, pak dva dny noční a zase 2 dny volno.

Alesh

supersova

michalds

owl

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.