Rokio

Jaký jste dnes měli den?

Dnes jsem byl na řízkách, vynesl jsem vytříděný odpad, staral jsem se o fenu a kocoura, vzal jsem noviny z turistického centra, byl jsem na procházce městem, byl jsem na faucetu, na Odpovědi.cz a v zaměstnání, kde jsem ošpičkoval 1.200 komponentů a přitom jsem poučoval o různých oborech služebně staršího kolegu, kterému je 56 let. Ten se vždy rád něco dozví.

Co jste dělali vy dnes ve čtvrtek, uživatelé?

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám hodně zdraví!

Nejlepší odpověď
nyjono

Proč měli? Den ještě nekončí. Ještě snad není ani večer.

Další odpovědi
Drap

Doposud jsem měl přesně takový den, jaký jsem si udělal. Jen malá oprava. Noviny sis nevzal. To by se dalo říct, kdybys vzal jedny, při padesáti se jednalo o okradení města.

Nela56

Dneska jsem si vstala až v 8 hodin, udělala si snídani a poté si po delší době konečně našla čas na nalakování si nehtů :D V deset jsem si zajela do města, prošla obchody a zašla jsem si na kosmetiku :) Když jsem přijela domů šla jsem se opalovat, dokud svítilo sluníčko :)) A ted už sedím na terase s mým kocourkem a pejskem :)

jirka F

Ráno jsem si přivstal protože jsem se potřeboval dostat do fakultní nemocnice kvůli měsíčně podávanému léku na zmírnění mé nemoci.Když jsem jel nazpátek tak mě začala hodně bolet hlava a začlo mně být na zvracení.Domů jsem ale nakonec nějak dojel a změřil si teplotu měl jsem 37,5 takže to byl jasný úžeh.Poté jsem odpočíval doma a večer se podívám na televizi.

Kelt

Po třech ranních směnách 12 jsem měl konečně volno. Vzbudil jsem se v 8:30, schopen vstát jsem byl až v 9:00 a něco dělat jsem mohl až v 10:00. Tak jsem se šel projít do města, abych se ostříhal, a čekal jsem jen 10 minut. Pak jsem šel něco sníst na oběd a pak jsem šel vrátit zboží, ale nevzali mi ho, tak jsem se vrátil. Do 17:00 jsem byl v knihovně. Pak jsem si koupil meloun a už jsem půlku snědl. Udělal jsem si lekci z jazyků a dělám na počítači. Zítra mám noční směnu, tak ráno musím něco udělat.

anonym

Celkem dobře, děkuji za optání. Zdraví i tobě.

zjentek

Ani se neptej, no střelil bych se do kebule, když si to promítnu zpětně. Ale naštěstí už můžu jen sedět, radit tady a nehrozí, že by se objevil nějakej služebně mladší ZOB a začal mě poučovat o smyslu života… tedy pokud se zde NÁHODOU neukáže Vojta27.

quentos

Pěkný, byl to poslední den mé dovolené na Slovensku, zítra se vracím. Prošel jsem si místní kalvárii, dal si k obědu pravé slovenské halušky s brynzou a zašli jsme naposledy na místní pivo. Bylo tu krásně, ale už se těším domů. Všude dobře, doma nejlíp…

Rokio

Drap: Ale s dobrým úmyslem, a to je polehčující okolnost.

nyjono

A co jsi s nimi dělal?
I některý špatný skutek je dlážděn dobrým úmyslem. Či jak se to říká.

nyjono

Drape, také malá oprava … noviny sis nevzal. Ne jsi si…
Nebo se pletu?

quentos

Nepleteš. Podobný nešvar jako „by jsi“ nebo „kdyby jsi“, které tady taky donekonečna opravuju…

Hufnágl

Nepleteš. Tento člověk může tady všechno, hlavně mazat a mazat!