CTTON

Jaký je rozdíl mezi normálním a „unikátním“ zhlédnutím?

Třeba na YouTube/porno webu atp.

Chápu to dobře že celkové znamená celkový počet shlédnutí, a unikátní počet shlédnutí těch co si video pustili více než jednou

Pozor shlédnutí x zhlédnutí – odvozené od shlédnout x zhlédnout. Je rozdíl mezi těmito slovy.

Odpovědi
Edison

Nikoli. Celkový je počet přehrání bez ohledu na počet sledujících. Unikátní je počet uživatelů, kteří si video shlédli, je to tedy číslo nižší.

led

Žiadny.
Pojem „unikátní zhlédnutí“ je reklamné pomenovanie „normálniho zhlédnutí“
Skutočné ""unikátní zhlédnutí" je „normální zhlédnutí počítačového videa přes klíčovou dírku“

Meggie2

Unikátní je počet shlédnutí, které se váže na nějaký určitý účet, pod kterým shlédnutí je nebo konkrétní IP adresu.

Mc Merkurion

… jak píše Edison: https://suppor­t.google.com/y­outube/answer/7577916­?hl=cs