hr

Jaký IQ musí mít student na to, aby dokázal vystudovat vejšku s technickým zaměřením?

Ahoj, chtěl bych se vás jaký máte názor v tom kolik musí mít student IQ na to, aby dokázal vystudovat vejšku s technickým zaměřením?

Rád bych si poslechl vaše názory.

Odpovědi
Edison

Stačí i IQ tyque. Ono to není o IQ! Takže ty se do toho vůbec nepouštěj, když máš takový otázky.

CTTON

Minimálně 80.

Zvidatel

Nehraje to roli, pokud člověk nemá velmi podprůměrné IQ a je tím pádem mentálně retardovaný. To už by mělo vliv.
Takže průměr, lehký podprůměr, je to fuk. A to pro kteroukoli školu.