jirka F

Jaký druh skladování piva v této době preferujete?

Já například preferuji láhvové.

Nejlepší odpověď
dust8

E) Jiná odpověď.

Kombinace láhví a plechovek, ale láhve spíše převažují.

Další odpovědi
aliendrone

D) Jiné.

Nejlepší skladování je v HOSPODĚ (aktuálně bohužel smolík, pokud neporušuješ „opatření“). Žádné starosti (vždy dostatek) , nezabírá místo, dojde k tobě „samo“ a již vychlazené, aniž bys musel hnout zadkem a tak vůbec. Také tam nějak i chutná více – pokud je u stolu dobrá společnost. ;) :)

jistě se najdou puntičkáři (jako Kepler a spol.), kteří mne budou vyvádět z omylu argumentem, že BEST sklad je žaludek. V zásadě SOUHLASíM, ale platí to jen tehdy, pokud se žaludku toto skladování líbí. Jsou i piva, která žaludek nemilosrdně „vykopne na mráz“, na to POZOR! ;) :D :D

Jinak doma jedině v lahvi, plech přichází v úvahu jen v nouzi (pobyt v přírodě apod.) a PETka… než ji vychrupneš, tak jsou z toho obvykle teplé chcanky, co dodat. O ekologii nemluvě. ;) :D :D

jáára

A) Láhvové pivo.

I plech.

zjentek

D) Jiné.

Točený lahváč>>https://cs-cz.facebook.com/pe­trzenisek1965/vi­deos/368993635­4417198/

Kepler

A) Láhvové pivo.

Mikrotem

A) Láhvové pivo.

A co když nepiju?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.