jirka F

Jaký druh matematiky jste na škole měli raději?

Klasickou matematiku, nebo geometrii?

Nejlepší odpověď
paul1

Goniometrii, díky tomu, že jsem ji dokonale pochopil. Zásluhu na tom měl náš učitel pan Burda. Dodatečné díky.

Další odpovědi
Kepler

Matematika mi nikdy moc nešla, ale měl jsem rád deskriptivní geometrii.

annas

Z každého něco. – třeba Pythagorovu a Eukleidovu větu, rovnice, algebru.

V geometrii bylo pro mě nejhorší rýsovat výsledek výpočtu na tabuli. Jako přeučený levák jsem měla problémy.

Alesh

Z tohoto výběru jednoznačně klasika. Geometrie mě nikdy moc nebrala, já radši čísílka. 😉

Ametyst

Trojčlenku.:-)) Matiku i geometrii hodně, jen deskriptivní geometrie byla trochu nad mé síly.

Tomaseko Mi

žádný

Rokio

Procenta a zlomky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.