jirka F

Jak to, že se teď rozmohla bolest zubů nebo afty?

Já mám například velmi bolestivé afty. Zjenteka berou zuby, jestli je má třeba citlivé. To nevím, ale proč se ta kauza teď tak rozmohla?

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Jaká kauza? Jako celospolečenské bolení zubů a aftů? O tom slyším poprvé…

Další odpovědi
quentos

Dva případy neznamenají, že se něco „rozmohlo“, a už vůbec ne, že jde o nějakou „kauzu“. Nepoužívej cizí slova, když nevíš, co znamenají. 🤦

Dochy

Také bych to nebral jako epidemii, ale už se mi u zubařky stalo asi 2×, že si postěžovala, že pokud jsou neobvyklá horka že ji tam chodí docela dost lidí se záněty.

jirka F

Omlouvám se jestli to vyznělo nějak blbě ale mně to tak přijde.

Tonda Káňa

„Jedna vlaštovka jaro neděla“