Millisek

Jakou máte zkušenost s ketofit dietou ? Dá se na ní opravdu zhubnout ?

Odpovědi
_Bůh_

Nedá

Ametyst

Dá. Nespatlá se všechno dohromady, jak jsme navádění za každou cenu k pestré stravě. Naopak, jde o jednoduchou stravu, aby se usnadnilo trávení.

Gus_Fring

Já nemám. Ale přesto odpovím. Určitě zhubneš. Jak už je ale zvykem u těchto kupovaných sáčkových ketodiet, tak zhubneš rychle několik kilogramů. Ovšem hlavně vody, ale také tuků. Tuků proto, že na sáčkové ketodietě nejde o nějaké závratné množství tuků či omezení sacharidů, ale drastické snížení kcal. Ale převážně vody a to protože omezíš drasticky sacharidy a následně spotřebuješ ze svých svalů glykogen, na jehož molekulu navazuje několik molekul vody.

Důležité je ale to, že možná takhle pojedeš 14 dní, měsíc či dokonce dva. A potom? Přejdeš na normál? Zase (minimálně pár kilogramů) nabereš. V dietě jde o dlouhodobý proces, jde o to jíst zdravě, chutně a udělat si z toho „vlastní lajf stajl“. Ale sama nejvíc rozumíš svému tělu (a penězům, co za to dáš) a tak se musíš rozhodnout sama.

da ny

Žádnou. Neznám nikoho, kdo by ji zkusil.
Znám 3 lidi, kteří, po této dietě: https://www.me­didiet.cz/cs shodili 20 – 30 kg. Bez cvičení, s lehkou pohybovou aktivitou (chůze).
Změnou stravy si váhu drží 3 – 5 let. Ochutnají a malou porci jídla si dají od všeho. Ne každý den. Jediné, co si hlídají, je celkový, denní/týdenní energetický příjem potravy, s vhodným množstvím proteinů.
Mně by „slušelo“, přibrat 10, 15 – 20 kg. (S chemií mého těla to však není možné).

JarkaHor

To víš že dá a ne zrovna málo. Držela jsem ji tři týdny a velikostně jsem šla o dvě čísla na oblečení dolů ;). Některá ta jejich jídla si kupuju i teď. Je to rychlá a plnohodnotná náhrada jídla. Nejvíc jsem si oblíbila tu jejich pizzu :) https://www.ke­tofit.cz/produk­t/proteinove-testo-pizza

KamilaN

Samozřejmě, že dá, jsem toho živým důkazem! Zhubla jsem z KetoDiet z opravdu vysoké nadváhy. Jsem jak nový člověk. U mě to bylo hubnutí i ze zdravotních důvodů. Bohužel, než jsem se k této dietě dostala, držela jsem kde co a často se mi to vrátilo a k tomu vždycky i něco navíc. Tohle je dlouhodobě udržitelné.

Vikki.vivi

Já jsem si ketofit zvolila proto, že jako jediná dieta, co je k dostání, obsahuje nejméně sacharidů, takže prostě při správném dodržování je prostě účinek zajištěn. To mě motivovalo a při dietě taky podporovalo :)

KaraskovaAl

Hele a není ten snížený obsah sacharidů také zohledněn v tom, že by ta jejich jídla nebyla chutná? Toho se docela bojím… Jak ti ta jejich jídla chutnají?

Derrynka

Hele, tak to teda vůbec. Jejich jídla jsou moc dobrá a co mi teda vyhovuje moc, je ta jejich nabídka keto produktů, jako je třeba chlebík. Bála jsem se, že to bez pečiva nezvládnu, ale díky tomu chlebíku úplně v pohodě.

TominkaFuky

Tohle bylo i moje kriterium. On ten nízký obsah sacharidů může za to, že se díky této dietě hubne opravdu rychle. A to bylo moje kritérium. Jsem moc ráda, že jsem zvolila tuto dietu.

Vercule

Ahoj, hele, ono těch proteinových diet je celá řada. Za mě je ale nejlepší ketodiet. Já jsem jí držela a musím říct, že mi sedla perfektně a navíc mám váhu, kterou jsem v životě neměla. Jsem konečně spokojená.

Cizecek.M

Jojo, je jich dost. Když se pro keto někdo rozhodne, měl by si každou dietu proít a zjistit, zda mu bude vyhovovat :)

Cizecek.M

Ketodiet je sezační dieta. Za mě teda určitě :) Taky ji držím a nikdy jsem se necítila tak skvěle, jako s touto dietou :)

Derrynka

Držela jsi ji? Jaký ten program sis vybrala? A kolik se ti podařilo shodit?

BarunkaKar

A jak dlouho držíš tu Ketodietu? Jaký jsou výsledky. Už jsem si projela celý web https://www.ke­todiet.cz/, ale ráda bych nějakou recenzi od někoho, kdo je v procesu. Vypadá to, že to fakt funguje.

Vercule

Ahoj, jaký program jsi držela? Nebo sis dietu sestavila sama?

Misulkanov

Dá, ale po skončení se musí člověk pořádně hlídat, protože pak jdou kila strašně rychle nahoru… Já jí držím už druhý měsíc a musím se pochlubit, že už jsem si musela pořídit nějaké nové oblečení. Většinu jsem si objednala na to to e-shop second handu. https://www.on­linesekac.cz/. je to zároveň tržiště s oblečením a tak jsem tam prodala i ty kousky, co jsou mi veliké! 🙂