ludvanks

Jakou domovskou stránku v internetovém prohlížeči nastavit abych nebyl vystaven propagandě?

Měl jsem dřív nastavený Seznam.cz, ale už mě nebavilo číst ty zjevné nesmysly

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nejlepší je prázdná stránka, prohlížeč startuje nejrychleji. 🙂

Další odpovědi
Filip84

Já taky žádnou „domovskou stránku“ nemám, nevím, k čemu bych to měl mít.

Pepa25

Tak toto se moc nepovedlo: seznam.cz je „jen“ portál, v nabídce zpráv (levá část obrazovky) mu to bude nabízet to, co obvykle čte – když bude číst je bulvár a blbosti, tak mu tam budou personalizovaně nabízet bulvár a blbosti 😉 Navíc u každého média je „odebrat boxík“ …