Kelt

Jiného, jakého

Co je to za anketu? No divím se, že to nepsal Rokio, ale Zjentek. Asi se k sobě přibližují, jako asymptoty. V jaké společnosti.? Jaký status? Uvědom si, že ostatní tě vidí jinak, než ty vidíš sebe a než se chceš vidět. No a není to podstatné.

Další odpovědi
Rokio

Dělnická třída

Jsem hlavně dělník, i když na zkrácený úvazek.

Kromě toho jsem prodejce moderního umění, ekonom a tak trochu i spisovatel (napsal jsem 4 knihy a přes 500 článků, přes 100 jich mám schválených na jednom dětském webu)
Z toho plyne, že jsem z malé části i inteligence.

novkladislav

Žádného, nejsem debil

  1. Jen v chudé společnosti si hledáte zástupné věci, na kterých definujete svůj společenský status.
  2. V bohaté společnosti si společenský status nepotřebujete budovat na nějakých rozdílech
  3. Dneska jsem viděl na autě SPZ „NAC ELN1K“

elkon

Žádného, nejsem debil

Ale jsi. Stále to dokazuješ.

zjentek

Elkoni, ty ses uklikl člověče. Proč mě to nepřekvapí…