Ametyst

Mne zajímá, s čím přijde impotentni unie, dnes,kdy se v Itálii páli unijní vlajky.

kominiks

Nechci malovat čerta na zeď, ale v USA to nedopadne dobře. Stačí si vzpomenout na New Orleans (mrtví na ulicích, pomalá pomoc, rabování …)

anonym

Žádné sankce už nevymyslí.Bohatí se snaží uniknout na venkov a venkov se začíná těmto lidem z obavy rozšíření nákazy bránit. Lidé mají strach z rabovaní a z loupežných band.Proto také ten enormní zájem o koupi zbraní.Zoufalost lidí co ztratili vše je děsivá.Varovné signály už začínají na jihu Itálie.Pán Bůh s námi a všechno zlé pryč.

Pepa25

Předchozí zmatená otázka byla smazána, takže zmizela i moje odpověď …
Tato otázka není o moc lepší :-/ Zdravotnická pomoc nemá se sankcemi nic společného.
např. čtu titulek: „Iran leader refuses US help; cites coronavirus conspiracy theory“ (Íránský vůdce odmítl americkou pomoc a odkázal na konspirační teorie o koronaviru) – z článku vyplývá, že byli ochotní pomoci Íránu (článek je starší, dneš už mají USA dost problémů sami se sebou) …