jirka F

Jaké plány/cíle máte pro rok 2020?

Vím že,tato otázka se opakuje každý rok,ale každý rok je jiný letopočet.

Nejlepší odpověď
Kepler

Přežít ho v relativním zdraví a zopakovat si dovolenou v termálech.

Další odpovědi
Drap

Přežít a vstoupit do r 2021. Pokud možno ve zdraví. Potom ještě spoustu pracovních plánů.

Lgee

  1. Zvýšit svoji inteligenci
  2. přestat psát blbosti na odpovědi.cz

3. Mít dobré zdraví.

Zdroj: Bit.ly/odpovedi.cz

zjentek

Bezcílně proplout dalším rokem, žádný stres, pěkně easy, piánko. A ty?

quentos

Nechat vydat překlad knihy, na němž jsem léta pracoval, nechat vydat svou knihu, na níž jsem léta pracoval, a co nejvíce pokročit v rozpracovaném překladu další knihy.

Tw!st

Tato otázka se pokládá každý rok pravidelně až poslední den v roce. A už vůbec ne od někoho jiného než ode mě!