IvkaH

Jaké máte zkušenosti s prášky na spaní? Potřebovala bych doporučit takové, které nejsou návykové…

Odpovědi
quentos

Prášky na spaní jsou, nemýlím-li se, pouze na předpis. Takže to konzultujte s lékařem, nikoli s laiky z internetu.
Prášky na spaní jsou ale tuším návykové vždy.

Ametyst

Moc dobré ne, protože jsem si připadala utlumená i po vyspání. Zato po čaji z meduňky lékařské usínám krásně a přes den nemá žádné nežádoucí účinky.

elkon

Prášky žádné (není nutné si ničit žaludek prášky), jedině meduňkový čaj.

Karina111

Já bych se určitě poradila s lékařem nebo v lékárně – ti by měli vědět nejvíc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.