12kolemjdouc

Jaké máte nejosvědčenější tipy na sex?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Systém středa – sobota je osvědčený a generacemi prověřený, ne?

Další odpovědi
paul1

Trochu jiná erotika (z jednoho e-mailu) 😁 😁 😁
Kapánek toto téma odlehčím:
 Ahoj. Právě jdu k tobě a až tě navštívím, určitě skončíme v posteli. Ručím ti za to, že se zpotíš
z toho, co s tebou budu dělat! Tvoje chřipka.

Když do mne vniká hloub a hloub, chce se mi křičet. Když to do mne už stříká, myslím, že omdlím..
Když je venku, je to slast! Jó, injekce už jsou takové…

Stáhni si kalhoty, sedni si na mne a vychutnej si to, jak to jen jde.  Tvoje WC

da ny

Velmi nevhodně položená otázka! Co považujete za „osvědčený sex“? Tipy na co?
Na místa, na techniku, na četnost styků v partnerském svazku? Není patrné, co Vás vlastně zajímá a kde tlačí bota. Můj tip je ten, že by měl být bezpečný, nesobecký a oběma stranám vyhovující.

marci1

Já bych to obrátila, tedy jak při sexu rozhodně ne: 🙂

  • neplánovat (žádná středa či sobota)
  • ne za odměnu
  • ne žádné nahrávání, přetvařování
  • neusnout hned po sexu
  • nevyžadovat pochvalu či přehnaně nechválit
  • nemusí to být zrovna akrobatické výkony z

    Kamasútry

plebs

Vzpomenout na historií za Císaře pána France Josefa byl štych v Praze za korunu pivčo za 0,20.

UPhelp

Nevím, co je nejosvědčenější, ale řeknu to všeobecně. Vášnivě, udržovat oční kontakt, střídat pozice, střídat živočišnou divokost :D a něžnost, bavit se o tom (a podle toho zkoušet nové věci), neomezovat se, všímat si hlavně protistrany a dělat vše, aby byla u/spokojena. Brát v potaz celé tělo, nejen některé konkrétní partie (erotogenní zóny jsou fakt všude).
Předehra, dohra, líbání, objetí, hlazení.. neméně důležité.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

AlfonzSP

Treba sbalit mladou dospivajici holku, hned se s ni pomilovat a pak jit domu.