Lgee

Jaké je nejlepší místo kde se schovat před vězením?

Stát, kde je život příjemný a není tam velká kriminalita.

Odpovědi
janeklede

Mongolsko (1,5 milionu čtverečních kilometrů stepí s pouhými 2,7 miliony obyvatel činí z této země ideální místo, kde můžete zmizet. Se svými nerovnoměrně uplatňovanými zákony a policií, která bojuje s korupcí, je velmi nepravděpodobné, že by vás mongolská vláda aktivně hledala)

Republika Somaliland (Republika Somaliland se od Somálska odtrhla v roce 1991. Východo­africký národ je de facto nezávislý, ale zatím jej žádná jiná země neuznala. I když má Somaliland svou vládu a zákony, nedostatek diplomatických vztahů s ostatními národy znamená, že předání zločinců do jiné země je téměř nemožné. Protože velmi málo lidí ví o existenci Somalilandu, je to dobré místo pro úkryt před zákonem.)

Rocker

Jižní Amerika,v sou­časnosti možná Rusko

zjentek

Jeskyně. (;

Stačí opustit systém. Přestat chodit donekonečna do zaměstnání, platit složenky a jinak utrácet. A nikdo tě nenajde 🤷‍♂️

(BTW, stejně jde o cestu, kam lidstvo spěje- jednou tak skončí všichni.)