Dr. Darko

Jaké doplňky stravy brát přes léto?

Nejlepší odpověď
Hlada

Zásadně žádné!
Zdravý člověk nic takového nepotřebuje, nemocný by se měl řídit radami lékaře.

Další odpovědi
elkon

Podle toho, čeho máš nedostatek.

Tonda Káňa

Třeba kreatin, pokud posiluješ. Na něm není nic špatného…

davidpruu

V lete je dôležité dbať na dostatočný príjem vitamínov a minerálov, aby sme podporili naše zdravie a vitalitu. Ak hľadáte viac informácií o doplnkoch stravy a zdravom životnom štýle, odporúčam navštíviť online magazín https://www.all-the-best.eu/. Navyše, ak máte záujem o podnikanie a hľadáte užitočné kontakty, Európsky register firiem je skvelým zdrojom informácií.