Smack

Jaké cigarety kouřit, když skončili mentolové cigarety?

Zvyk na mentol.

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Žádné?
Pokud ti chutnaly hlavně mentolové a už se v celé EU nebudou prodávat, tak proč s tím (hnusným) zlozvykem nepřestat?

Další odpovědi
Justin1

Doktor se ptá pacienta:
„Už jste zkoušel ty bonbony proti kouření?“
Pacient říká:
„Zkoušel jsem je, ale nešly zapálit.“

Kouření je nemoc (diagnóza F17) a nemoc je třeba léčit, ne hledat způsoby, jak zůstávat neléčený. Zdraví není něco tak postradatelného, aby bylo správné ho obětovat ve prospěch chvilkových požitků.

marci1

Kdo si mentol či jinou příchuť v souvislosti s nikotinem nechce odepřít, může vyzkoušet elektronické cigarety, zařízení na zahřívání tabáku či unikátní nikotinové sáčky, které dokonce tabák vůbec neobsahují. 🙂
https://www.ku­pi.cz/magazin/cla­nek/7826-konec-cigaret-s-mentolovou-prichuti-jake-ochucene-varianty-zustavaji-v-prodeji

elkon

Žádné, jak se říká, „normální je nekouřit“. Kouří jen slaboši, kteří se stále na něco vymlouvají, proč nemůžou skončit. Je to jen otázka vůle.

nyjono

Strč si do papuly nějaký mentolový bonbon a zapal cígo bez příchutě.

dubraro

Elektronické. Tam náplně s mentolovou příchutí stále existují.