KratochKarel

Jaká/která značka zásnubních prstenů je u žen oblíbená ?

Nejlepší odpověď
aliendrone

V zásadě jde o značku Puncovního úřadu (u nás) vyjadřující ryzost kovu. Dále přichází v úvahu mezinárodní certifikace drahokamu/ů (pokud je/jsou vsazen/y, nejlepší je briliant), ale některé se spokojí s pouhým značením cifry na účtence. Čím vyšší, tím lepší, ať jde o ryzost, hmotnost drahokamu či té ceny. ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Na značce nezáleží. Obecně lze říct, že čím větší váha tím větší obliba. A pokud je do něj vsazen diamant slušných rozměrů, tak o to oblíbenější.

JK2021

Pokud je ve šperku briliant neznamená to automaticky diamant (který jste měl nejspíše na mysli) – briliant je totiž pouze název tvaru brusu, do nějž se brousí zpravidla diamant (kvůli zvýšenému odrazu světla se více třpytí)…

_Bůh_

Kde je quentos, když ho člověk potřebuje.

_Bůh_

Která, nikoliv jaká.
Velká, známá, nejlepší?