Toruk

Jaká vám připadá úroveň těchto stránek?

Nejsou zde žádné blikajícín bannery, ani jiná reklama, to mě od začátku mile překvapilo- je to nezvyklé, ale autorovi, či webmasterovi za to patří poděkování. Grafická podoba je skvělá (snad na nějaké drobnosti), funkčnost mi připadá taky v pohodě. Systém bodování, myslím napomáhá udržovat dobrou úroveň… páni provozovatelé: je to fajn 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Já se připojuji,je to fajn!

Další odpovědi
Miroslavst

Jde to, smekám. Ale mohly by tu dát alespoň funkční smajlíky-nemyslíte?

Marunka

Jůůů, je to hezký. do profilu by mohli dát fotky.

vecernice

Na tyto stránky jsem přišla náhodou a od té doby jsem tu každý den a to znamená ,že je mi tu dobře a docela dost jsem se za tu dobu dozvěděla a proto i ode mě zazní chvála.Tak že díky.

anonym

Vyhovuje mi to.Jinak......

chucky

Také se mi tady líbí a denně sem chodím.

anonym

Mne take tyto stranky nenechaji spat,je tu zuzo.

FOG

Taky jsem zde denne od te doby,co jsem tuto stranku objevil.Je to fajn,ze muze clovek nekomu pomoci a rovnez se neco dozvi a plus jeste dostane bodiky.