kornout

Jaká je podle vás nejlepší mražená pizza, která je dostupná v síti supermarketů nebo hypermarketů?

Odpovědi
Mr. Marek

Já Vám nevím. Nejlepší je domácí pizza z trouby, nebo klasická z pizzerie. Jinak je velmi oblíbená Ristorante.

Malvína

No, v nouzi největší Ristorante. Ale ani tak to nemá na pizzu z pravé italské pizzerie.
Předloni (asi) jsem z velké zvědavosti koupila Ristorante, tu čokoládovou. Nebyla zase tak špatná. U nás dělali i sladkou pizzu. Měla jsem borůvkovou a byla výborná, jako koláč s drobenkou.

Dochy

U mně vede Ristorante. Pollo, Hawai a teď ta sbramborovýma lupínkama. Ale třeba když jsem ji objevil pře dávnými časy, tak ta Pollo byla o hodně lepší. Zkusil jsem pár dalších, ale většinou je to jen hora těsta.

Samozřejmě s pizzou s kvalitní restaurace se to chutí nedá srovnávat (třeba takové Grosetto v Dejvicích) ale to ani cenou 😉 A oproti těm menším provozovnám – tam když ji neznáte tak dopředu nevíte do čeho jdete. Měl jsem už pár dobrých kousků a … pár ne tak dobrých …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.