dust8

Jaká je karanténa při vypuštění Covida 20 po snězení více fazolí?

Odpovědi
Edison

Ty seš exot, tyjo… Čí karanténa? Jakém vypuštění? Musíš pořádně popsat co myslíš.

zvonisek

Cože? Otázka nedává smysl,není náhodou moje? Prosím upravte jí.

PS: jmenuje se covid 19, ne covid 20 a jak s nemocí souvisí fazole?
Už asi chápu, Vy myslíte, že člověk po fazolich ehm prdí a vypustí koronavir? Tak takhle to vážně nefunguje.