sowa

Jaká je cena instalace kotle na pevná paliva ?

Bude potřeba také vyndat starý kotel.

Odpovědi
Drap

Nelze takto určit. Příliš málo informací. Zeptej se nejbližšího topenáře.

Ametyst

Instalatér a topenář odpoví. Navíc EU nařídila každoroční revize kotlů, což také není zadarmo. Lepší jsou krbová kamna, ta ještě jakžtakž unikla byrokratické moci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone